متن وکالت نامه - وکالت نامه دعاوی حقوقی و کیفری | موسسه حقوقی عدالت نو

متن وکالت نامه | وکالت نامه دعاوی حقوقی و کیفری

دسته بندی ها:
مرداد 16, 1395
4919 بار دیده شده

موضوع وکالت : مراجعه به کلیه ادارت ، دوایر و سازمانهای دولتی و دادگاههای حقوقی ، کیفری ، ثبتی و همچنین اداره اجراء مفاد اسناد رسمی در کلیه مقاطع اعم از بدوی ، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور به جهت احقاق حق موکل از طریق طرح دعاوی به نفع موکل یا دفاع از دعاوی مطروحه علیه وی .

حدود اختیارات وکیل : اعتراض به رای بدوی ، تجدیدنظر ، فرجام خواهی و اعاده دادرسی – مصالحه و سازش – جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند – تعیین جاعل – ارجاع امر به داوری و تعیین داور – توکیل به غیر ولو کرارا حتی به خود – مصدق و کارشناس – تعیین و مطالبه خسارت – استرداد دعوی یا دادخواست – طرح دعاوی جلب ثالث ، ورود ثالث و اعتراض ثالث و دفاع از دعاوی مطروحه – طرح دعوای تقابل و دفاع – طرح دعوای اعسار و دفاع – قبول یا رد سوگند با حق صدور اجراییه ، تعقیب عملیات اجرایی ، وصول محکوم به و وجوه ایداعی به نفع موکل .

نویسنده : حمیدرضا کاکاوند

No votes yet.
Please wait...
سایر مطالبی که پیشنهاد میکنیم :
وکالتنامه برای طلاق از طرف زن
  1. عبدالباقی حنفی

   با سلام ما فرزندان متوفی به یکی از برادران خود بنا به اصرار ش مبنی برانچام امور حصروراثت وکالت دادیم اما ان برادر با تبانی یکی از کارکنان دفتر ثبت یک سطر با مضمون حق فروش اموال در آن گنجانده است بدینوسیله بسیاری از اموال را فروخته که بمحض متوجه شدن لغو وکالت کردیم چگونه میتوانیم اموال فروخته شده را اعاده نماییم

   No votes yet.
   Please wait...
   • با سلام ، شما ابتدا می بایست نسبت به جمله اضافه شده ، جعل را ثابت نمائید و پس از ابطال وکالت نامه ( در قسمت جعلی ) نسبت به ابطال اسناد رسمی مالکیت اقدام فرمائید. بدیهی است بعد از ابطال اسناد رسمی به نسبت سهم الارث خودتان ، می توانید اموال را بازگردانید .

    No votes yet.
    Please wait...
  2. پروانه م

   درود
   سوالی دارم مبنی بر اینکه، از طریق وکالت نامه تام الاختیار وکیل بنده در گذشته اقدام کردند به نام زدن خطوط تلفن ملک تجاری بنام خودشان، حدوداً از چند ماه گذشته بنده وکالت ایشان را باطل و عزل نموده‌ام ، حال موکل بنده اقدام به قطع کردن خطوط تلفن در اداره مخابرات کرده اند و‌تمامی فعالیت های ارتباطی مختل شده است و از جاییکه ملک در منطقه ای واقع شده است که امکان نصب خطوط جدید نیست ! سوال بنده از شما این هست که با توجه به وکالت نامه باطل شده قانونی ایشان الان من می توانم به اداره مخابرات مراجعه کرده و تقاضای بررسی جهت وصل مجدد خطوط نمایم .

   با تشکر

   No votes yet.
   Please wait...
   • سلام
    اگر عزل وكالتنامه به اطلاع وكيل رسيده ضمن اينكه می توانيد وصل مجدد بنماييد از وكيل هم می توانيد شكايت خيانت در امانت نيز بنماييد ولي اگر به اطلاع ايشان نرسيده باشد هر اقدامي كه وكيل در حق موكل خود بنمايد در حق موكلش نافذ و معتبر است

    No votes yet.
    Please wait...
  3. علی فراهانی

   با سلام، همسر برادر من فوت کرده است. پدرزن برادرم مهریه دختر فوت شده خود را مطالبه کرده و برادرم دادخواست اعسار داده. پدر متوفی برای 20 سکه حکم جلب گرفته است.
   سوال بنده اینست که
   1- آیا حکم جلب درست و قانونی است؟
   2- با توجه به دادخواست اعسار حکم جلب صادر میشود؟
   3- در این مرحله چکار باید کرد؟
   با تشکر از شما

   No votes yet.
   Please wait...
   • سلام با استناد به سابقه تصرف پدرتان در گذشته و شهادت شهود ، قابليت اثبات را دارد ميتوانيد شخصا به دفتر مراجعه نموده تا بيشتر راهنماييتان نماييم .

    No votes yet.
    Please wait...
  ارزیابی و بررسی پرونده

  پرونده و نیاز حقوقی خود را ارسال و منتظر دریافت پیشنهادهای کاری و مالی از طرف وکلای موسسه حقوقی عدالت نو باشید

  پرسش و پاسخ رایگان

  سوالت خود را ثبت کنید تا وکلای موسسه حقوقی عدالت نو بصورت رایگان شما را راهنمایی کنند و از پرسش های سایر کاربران نیز استفاده کنید

  مشاوره حقوقی

  با بهترین وکیل در موضوع مربوطه مشاوره بگیرید. امکان رزرو مشاوره حقوقی بصورت تلفنی، حضوری و آنلاین در موسسه حقوقی عدالت نو می‌باشد

  حمید رضا کاکاوند
  وکیل پایه یک دادگستری